YTSO Ortak İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Başkan Yardımcıları Cemil Demiryürek ile Sercan Şık ve Genel Sekreter Taner Eriş’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya oda bünyesindeki 13 farklı sektörü temsilen Meslek Komite Başkanları..

YTSO Ortak İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi
Yayınlanma: Güncelleme: 183 views

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Başkan Yardımcıları Cemil Demiryürek ile Sercan Şık ve Genel Sekreter Taner Eriş’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya oda bünyesindeki 13 farklı sektörü temsilen Meslek Komite Başkanları iştirak ettiler.

Sektörel sorunlar, oda çalışmaları ve planlanan projeler ile çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantıda konuşan Tahsin Becan “Meslek komitelerinin çalışmaları odamızın üyelerinin sorunlarının belirlenmesi ve çözümü noktasında belirleyici rol almaktadır. Komiteler ne kadar çalışır, üretirse bu Oda o kadar başarılı olacaktır. Bu nedenle Komitelerimiz çok önemlidir. Komitelerin diğer komite sorunlarından haberdar olmaları, birbirlerinin sorunlarının çözümünde yararlı olabileceği için komite başkanları toplantısını önemsiyoruz” dedi.

Meslek Komite Başkanlarının yapılmakta olan ve yapılması gereken çalışmalar hakkında görüşlerini paylaşması sonrasında toplantı sona erdi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.