YTSO Yaski Başkanı Oktay Tunç’u Ziyaret Etti

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Başkan Yardımcıları Galip Atik ve Sercan Şık, Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Evci ile Genel Sekreter Taner Eriş Yalova Atıksu ve..

YTSO Yaski Başkanı Oktay Tunç’u Ziyaret Etti
Yayınlanma: Güncelleme: 168 views

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Başkan Yardımcıları Galip Atik ve Sercan Şık, Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Evci ile Genel Sekreter Taner Eriş Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği’nin yeni Başkanı Oktay Tunç’a ziyaret gerçekleştirdi.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Yalova’nın ekonomik büyümesini desteklemek ve iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak için işbirliklerine her zaman önem veriyoruz. Bu ziyaret vesilesiyle, Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği Başkanı Oktay Tunç ile ortak projeler ve çalışmalar üzerinde fikir alışverişinde bulunma imkânı elde ettik. Atık suların Süs bitkileri sektörü ve OSB’lerde kullanılması amacıyla yeni bir tesis oluşturması konularını değerlendirdik” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.