Kayalıkların Arasından Tek Tek Çöp Topladılar

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gazipaşa Caddesi Şiir Yolu’nda kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi. Kayalık bölümlerde bulunan katı atıkları Vakumlu Çöp Kamyonu ile titiz bir çalışma sonucu toplayan ekipler;..

Kayalıkların Arasından Tek Tek Çöp Topladılar
Yayınlanma: Güncelleme: 257 views

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gazipaşa Caddesi Şiir Yolu’nda kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Kayalık bölümlerde bulunan katı atıkları Vakumlu Çöp Kamyonu ile titiz bir çalışma sonucu toplayan ekipler; Şiir Yolu üzerini ise temizlik personelleri, böcek olarak bilinen temizlik aracıyla köşe bucak temizledi. Son olarak ise güzergâh Yalova Belediyesi ekipleri tarafından tazyikli sularla yıkandı.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi ekipleri; “Yaz ayının gelmesiyle birlikte şehrimizin en güzel noktalarından biri olan Şiir Yolu’nda kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdik. Vakumlu Çöp Kamyonu ile kayalık bölümlerde bulunan katı atıkları topladık. Şiir Yolu güzergâhı üzeri ekiplerimiz tarafından temizlendi ve yıkandı. Özellikle güzergâh üzerinde bulunan kayalık bölümlere vatandaşlarımızın çöpleri atmamalarını, atanları ise uyarmalarını rica ediyoruz. Bu bölüme atılmaması gereken katı atıkların toplanması oldukça zor. Bu konuda vatandaşlarımızı daha duyarlı olmaya davet ediyoruz. Daha temiz bir Yalova için elbirliğiyle çalışmalıyız” dediler.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.