POPÜLER LİGLER - İngiltere - Premier Lig
- İspanya - LaLiga
- Fransa - Ligue 1
- İskoçya - Premier Lig
- İtalya - Coppa Italia
- Rusya - Rusya Kupası
- Kupa Libertadores
- Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
- Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
- Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
- Copa Sudamericana
- OFC Şampiyonlar Ligi
- Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
- İtalya - Serie D,Yükselme Playoff
- Rusya - 2. Liga, Division A
- Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
- İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
- İskoçya - Şampiyona
- Suudi Arabistan - 1.Lig
- ABD - ABD NPSL
- ABD - MLS Next Pro
- ABD - USL Lig 2
- ABD - USL Şampiyonası
- ABD - USL W Ligi
- Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
- Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
- Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
- Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
- Angola - Girabola
- Arjantin - Arjantin Kupası
- Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
- Arjantin - Primera C
- Arjantin - Torneo Federal A
- Arnavutluk - Kategoria e Pare
- Azerbaycan - Birinci Lig
- Bahreyn - Premier Lig
- Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
- Botsvana - Premier Lig
- Brezilya - Brasilero Seri B
- Brezilya - Gaucho, Serie A2
- Brezilya - Mineiro, Modulo II
- Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
- Brezilya - Roraimense
- Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
- Bulgaristan - Bulgar Kupası
- Çekya - 1st Division
- Çekya - Divize E
- Çekya - U19 1.Grup
- Çin - Çin Süper Ligi
- Çin - FA Kupası
- Danimarka - Süperlig
- Ekvador - Serie B
- Endonezya - Liga 1
- Ermenistan - Birinci Lig
- Ermenistan - Premier Lig
- Fas - Fas Kupası
- Gana - Premier Lig
- Gürcistan - Erovnuli Liga
- Gürcistan - Erovnuli Liga 2
- Hırvatístan - Hırvat Kupası
- Hong Kong, Çin - Division 1
- İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
- İran - Azadegan Ligi
- İsrail - Alef Ligi
- İsveç - Allsvenskan
- İsviçre - Süper Lig
- İzlanda - Besta deild, Kadınlar
- İzlanda - Kupa
- Japonya - J.Ligi
- Karadağ - 1. CFL
- Karadağ - 2. CFL
- Kenya - Premier Lig
- Kolombiya - Liga Femenina
- Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
- Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
- Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
- Kosova - Kosovo FA Kupası
- Kosta Rika - Primera Division, Women
- Kuveyt - Premier Lig
- Letonya - Virsliga
- Litvanya - II Lyga
- Lübnan - Premiyer Lig
- Macaristan - Magyar Kupa
- Mısır - Premier Lig
- Nijerya - Premier League
- Norveç - 3. Küme Grup 2
- Norveç - Toppserien,Bayanlar
- Oman Sultanlığı - Omani Ligi
- Polonya - III Liga, Grup 1
- Polonya - III Liga, Grup 2
- Polonya - III Liga, Grup 3
- Polonya - III Liga, Grup 4
- Romanya - Romanya Kupası
- Slovakya - U19 1. Liga
- Uganda - Premier Lig
- Ukrayna - Ukrayna Kupası
- Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Bayanlar Şampiyonası
- Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Premier League International Cup
- Ürdün - Jordan Ligi
- Vietnam - V Lig 2
- Yunanistan - Super League
- Yunanistan - Süper Lig 2
- Zambiya - Premiyer Lig
İtalya - Coppa Italia
Atalanta BC
22:00
22:00 - : -
|
Juventus Turin
Rusya - Rusya Kupası
FK Zenit St Petersburg
20:45
20:45 - : -
|
CSKA Moskova
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
52 Orduspor FK
20:00
20:00 - : -
|
Aliaga Futbol
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
Efeler 09 Sfk
16:00
16:00 - : -
|
Elazığspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
Belediye Kütahyaspor
16:00
16:00 - : -
|
Erbaaspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
Mus 1984 Musspor
16:00
16:00 - : -
|
Sebat Genclik Spor
İtalya - Serie D,Yükselme Playoff
Rusya - 2. Liga, Division A
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
İskoçya - Şampiyona
Hamilton Academical FC
22:05
22:05 - : -
|
Inverness Caledonian Thistle FC
ABD - MLS Next Pro
Columbus Crew 2
19:00
19:00 - : -
|
Orlando City B
ABD - USL Şampiyonası
North Carolina FC
Loudoun United Fc
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
Borussia Mönchengladbach
19:30
19:30 - : -
|
TSG Hoffenheim
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
Greuther Furth II
18:30
18:30 - : -
|
FV Illertissen
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
20:15
20:15 - : -
|
FC Hennef 05
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
20:00
20:00 - : -
|
Kickers Emden
Angola - Girabola
FC Bravos do Maquis
17:00
17:00 - : -
|
Petroleos Do Lobito
Arjantin - Arjantin Kupası
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
Arjantin - Primera C
Central Ballester
21:30
21:30 - : -
|
Club Lujan
Arjantin - Torneo Federal A
Arnavutluk - Kategoria e Pare
Flamurtari Vlore
17:00
17:00 - : -
|
KF Apolonia Fier
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
Brezilya - Mineiro, Modulo II
Valeriodoce EC MG
21:00
21:00 - : -
|
Betim Futebol MG
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
Porto Velho EC RO
22:00
22:00 - : -
|
Vihena RO
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
Bulgaristan - Bulgar Kupası
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
19:00
19:00 - : -
|
Botev Plovdiv
Çekya - 1st Division
SK Slavia Prag
20:30
20:30 - : -
|
FC Viktoria Plzen
Çekya - Divize E
Tatran Vsechovice
18:00
18:00 - : -
|
FC Strani
Çekya - U19 1.Grup
MFK Karvina U19
14:00
14:00 - : -
|
Banik Ostrava U19
Çin - Çin Süper Ligi
Shanghai Shenhua
14:35
14:35 - : -
|
Qingdao Hainiu FC
Çin - FA Kupası
Shanghai Mitsubishi Heavy Industries Fly
09:00
09:00 - : -
|
Yanbian Longding
Endonezya - Liga 1
Madura United
15:00
15:00 - : -
|
Borneo Samarinda
Ermenistan - Premier Lig
FC Shirak Gyumri
18:00
18:00 - : -
|
FC Ararat Yerevan
Gana - Premier Lig
Dreams FC
18:00
18:00 - : -
|
Bechem United
Gürcistan - Erovnuli Liga
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
Hırvatístan - Hırvat Kupası
GNK Dinamo Zagreb
20:00
20:00 - : -
|
HNK Rijeka
Hong Kong, Çin - Division 1
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
Tottenham Hotspur FC Women
21:15
21:15 - : -
|
Chelsea Fc Women
İran - Azadegan Ligi
Saipa
17:00
17:00 - : -
|
Shahre Raz Shiraz
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
İzlanda - Kupa
KA Akureyri
21:00
21:00 - : -
|
IF Vestri
Kolombiya - Liga Femenina
Independiente Santa Fe
23:00
23:00 - : -
|
Alianza FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
Gwangju FC
10:30
10:30 - : -
|
Ulsan Hyundai FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
Kosova - Kosovo FA Kupası
FC Ballkani
FC Prishtina
Kosta Rika - Primera Division, Women
Municipal Pococ
04:00
04:00 - : -
|
Puerto Viejo FC
Kuveyt - Premier Lig
Al-Fehaheel
19:10
19:10 - : -
|
Al Nasr SC
Lübnan - Premiyer Lig
Bourj FC
16:00
16:00 - : -
|
Al Safa
Macaristan - Magyar Kupa
Paksi SE
20:30
20:30 - : -
|
Ferencvarosi Budapest
Nijerya - Premier League
Abia Warriors FC
18:00
18:00 - : -
|
Rivers United FC
Norveç - 3. Küme Grup 2
Madla
19:00
19:00 - : -
|
FK Vidar
Norveç - Toppserien,Bayanlar
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
Oman Club
17:00
17:00 - : -
|
Al-Nahda
Polonya - III Liga, Grup 1
Polonya - III Liga, Grup 2
Polonya - III Liga, Grup 3
Polonya - III Liga, Grup 4
Romanya - Romanya Kupası
CS Corvinul 1921 Hunedoara
20:30
20:30 - : -
|
ASC Otelul Galati
Slovakya - U19 1. Liga
MFK Ruzomberok
16:00
16:00 - : -
|
Slovan Bratislava
Uganda - Premier Lig
Gaddafi FC
16:00
16:00 - : -
|
Express FC
Ukrayna - Ukrayna Kupası
FC Vorskla Poltava
19:00
19:00 - : -
|
FC Shakhtar Donetsk
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Bayanlar Şampiyonası
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Premier League International Cup
Crystal Palace FC
21:00
21:00 - : -
|
Jong PSV Eindhoven
Yunanistan - Super League