Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu Tarım Müdürlüğü Personeliyle Buluştu

Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlama programları kapsamında İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından düzenlenen söyleşiye katılarak keyifli bir program gerçekleştirdi…

Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu Tarım Müdürlüğü Personeliyle Buluştu
Yayınlanma: Güncelleme: 97 views

Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlama programları kapsamında İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından düzenlenen söyleşiye katılarak keyifli bir program gerçekleştirdi.

Kadın personellerin yanı sıra erkek personelin de büyük ilgi gösterdiği söyleşinin açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Müdürü Suat Parıldar; “Kökleri 1857 yılına kadar dayanan 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlamak için arkadaşlarımız çok ciddi emek harcadılar. Hayatın her alanında mücadele haklarından asla vazgeçmeyen, inancını ve kendine güvenini asla kaybetmeyen güçlü kadının günü Dünya Emekçi Kadınlar Günü, farkındalık adına kadınlarımıza verilen en özel günlerin arasında en önemli gündür desek aslında hiç de abartmış olmayız. Çalışma hayatım boyunca kadınların detaycılığını, mükemmeliyetçiliğini her zaman çok önemsemişimdir. Kadınlarımızın bu anlamlı gününe biraz daha heyecan katmak, önemli olduklarını daha çok hissetmelerini sağlayabilmek için hazırlanan programa katılımlarından dolayı Prof.Dr. Senay Yürür Karslıoğlu hocamıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Senay Yürür Karslıoğlu kurum personelimizle oldukça keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

İl Müdürü Suat Parıldar, katılımlarından dolayı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu’na hediye takdim ettikten sonra kadın personeller Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü yerleşkesi içerisinde bulunan Geofit Bahçesi’ni gezdi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.