Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Vefik Arıca, “5. Bursa Pediatri Günleri” ne konuk oldu. PUADER Yönetimi ve bölgede görev yapan Çocuk hekimleri ile birlikte..
Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Vefik Arıca, “5. Bursa Pediatri Günleri” ne konuk oldu.
PUADER Yönetimi ve bölgede görev yapan Çocuk hekimleri ile birlikte Bursa Şehir Hastanesinde yeni tedaviler ve güncel gelişmeler hakkında bilgiler paylaşıldı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.