Yalova Üniversitesi Uluslararası Forumda Örnek Gösterildi

‘İş Garantili ve Tematik Meslek Yüksekokulu’ modeli, Uluslararası platformda anlatıldı… Yalova Üniversitesi Altınova Meslek Yüksekokulunda uygulanmakta olan ‘İş Garantili ve Tematik Meslek Yüksekokulu’ modeli, İspanya’da düzenlenen “Uluslararası 2022 Mesleki Mükemmellik..

Yalova Üniversitesi Uluslararası Forumda Örnek Gösterildi
Yayınlanma: Güncelleme: 3.490 views

‘İş Garantili ve Tematik Meslek Yüksekokulu’ modeli, Uluslararası platformda anlatıldı…

Yalova Üniversitesi Altınova Meslek Yüksekokulunda uygulanmakta olan ‘İş Garantili ve Tematik Meslek Yüksekokulu’ modeli, İspanya’da düzenlenen “Uluslararası 2022 Mesleki Mükemmellik Forumunda” örnek gösterildi.

İspanya’ya davet edildi

Yalova Üniversitesi Altınova Meslek Yüksekokulu Kurucu Müdürü Öğr. Gör. Kpt. Hakan Kahramaner, Altınova Meslek Yüksekokulunda uygulamakta olan ‘İş Garantili ve Tematik Meslek Yüksekokulu’ modelini sunmak üzere İspanya’da davet edildi.

Altınova MYO, örnek olarak sunuldu

2022 Mesleki Mükemmellik Forumu, İspanya’nın Bask Bölgesi Özerk Topluluğu olan San Sebastian’da, Tabakalera Uluslararası Çağdaş Kültür Merkezi’nde yaklaşık 88 ülkeden 750 katılımcı ile gerçekleştirildi.

Yalova Üniversitesi Altınova Meslek Yüksekokulu ile protokol ortağı olan Altınova Belediyesi ve TERSAN Tersaneleri ile geliştirilen, “İş Garantili ve Tematik Meslek Yüksekokulu” modeli örnek model olarak sunuldu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.