Yalova’daki Futbol Onlardan Sorulur

YALOVA’DA FUTBOL ONLARDAN SORULUR Yalova Belediyesi’nin Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonu, Ocak ayı itibariyle Aliço moderatörlüğünde ‘Kent Söyleşileri’yle başladı. Yalova’nın futboluna büyük katkıları olan isimlerin konuk olarak katıldığı programda;..

Yalova’daki Futbol Onlardan Sorulur
Yayınlanma: Güncelleme: 117 views

YALOVA’DA FUTBOL ONLARDAN SORULUR

Yalova Belediyesi’nin Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonu, Ocak ayı itibariyle Aliço moderatörlüğünde ‘Kent Söyleşileri’yle başladı. Yalova’nın futboluna büyük katkıları olan isimlerin konuk olarak katıldığı programda; Yalova futbolunda saklı kalan hikayeler konuşuldu.

Düzenlenen programın konukları; Tuğrul Şener, Hidayet Öztekin, Mustafa Şener, Bülent Sürel, Selçuk Yiğitlik ve Hüseyin Gökdemir olurken Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Ahmet Sarıduman ve Volkan Dadaloğlu ile vatandaşlar programa izleyici olarak katıldı.

Kent Söyleşileri programının moderatörlüğünü yapan Aliço, Ocak ayı içerisinde programların, devam edeceğini ve ilginç hikayelerle ve konuklarla dolu bir söyleşi programı olacağını, buna imkan sunan Başkan Mustafa Tutuk’a da teşekkürlerini iletti. Futbola emek ve gönül veren kıymetli sporcuların tek tek kendini tanıtıp başından geçen hikayeleri mizahi dille anlattığı söyleşi programı, sık sık kahkahaların havada uçuştuğu anlara sahne oldu.

Başkan Tutuk, Yalovaspor’u Konuştu

Kent Söyleşileri programına izleyici olarak katılan Başkan Tutuk, programa katılan sporcuların hepsinin profesyonel futbol hayatı içerisinde yer aldığını belirterek Yalovaspor’da da çeşitli kademelerde bulunduklarını söyledi. Yalova’da spora olan katkılarından dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür eden Tutuk, sonrasında Yalovaspor hakkında konuştu.

Tutuk, “Yalovasporumuzu, belediyemiz bünyesine aldıktan sonra tabiri caiz ise her şeye yeniden başladık ve bir ivme kazandırdık. Biz bu ivmeyi bir yere kadar getireceğiz. İnşallah biz ve bizden sonraki arkadaşlarımızda Yalovaspor’u çok iyi yerlere getirmeye devam edecek. Sadece Yalovaspor’un altyapısına değil, belediye olarak diğer spor kulüplerinin de altyapısına desteğimiz artarak devam edecek. Hepsi bizim çocuklarımız, hepsi Yalova’da top koşturup ter döküyorlar. Biz Yalovaspor’u artık sadece futbol takımı gibi değil, bir futbol fabrikası gibi düşünüyoruz. Her dalda Yalovaspor’u bir kulüp haline getirip hem de şehrimizin bir markası haline getirmek istiyoruz. Biz bu meşaleyi yaktık. Allah’ın izni ile takımımızı profesyonel lige çıkartacağız. İnşallah Yalovaspor için çok güzel günler gelecek. Ancak bunu gerçekleştirirken herkesin Yalovaspor’umuza destek olmasını ve sahip çıkmasını istiyorum. Yalovaspor’da sen, ben yok, biz var” şeklinde konuştu.

Gecenin geç saatlerine kadar soru cevap eşliğinde ilerleyen ve keyifli hikayelerin yer aldığı söyleşi, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.